תואר שני להנדסאים בבר אילן

אם אתם הנדסאים עם תואר ראשון, בואו ללמוד אצלנו תואר שני להנדסאים

במחלקה למדעי המידע קיימים שני מסלולי לימוד לתואר שני המתאימים להנדסאים בעלי תואר ראשון: האחד הוא טכנולוגיות מידע והשני הוא ניהול מידע וידע,תואר שני להנדסאים בעלי תואר ראשון עליהם תוכלו לקרוא כאן.

להרשמה ולמידע נוסף אודות תואר שני להנדסאים בבר אילן צרו קשר בעמוד צור קשר או בטלפון: 03-5318351.

 

תואר שני להנדסאים במסלול טכנולוגיות מידע

טכנולוגיות מידע (IT) הינו תחום המשלב את מדע המידע עם טכנולוגיה ומחשוב ומתמקד בניהול המידע הממוחשב בארגונים ובתי עסק. השימוש בטכנולוגיה מאפשר לאחסן מידע, לאחזר לנהל ולמיין מידע באופן ממוחשב המותאם לצרכיו של כל ארגון.

מסלול זה של לימודי תואר שני להנדסאים מאפשר היכרות עם שיטות חדשניות לניתוח נתונים, עיבוד מידע והצגתו, כמו גם לימוד שפות תכנות המיועדת לכך. מסלול זה מכשיר את דור העתיד של המידענים, המכיר את תחום מדעי הנתונים על בוריו ולעומקו. בוגרי תואר שני להנדסאים במסלול לימודי טכנולוגיות מידע משתלבים בשוק העבודה בתפקידים מגוונים ומרתקים במקומות כגון: חברות הייטק, ארגונים גדולים ועוד.

 

תואר שני להנדסאים במסלול ניהול מידע וידע

ניהול ידע ומידע הנו תחום לימודים המשלב תוכן ומחשוב, היבטים של תהליכים בתעשייה וניהול והן אלמנטים בתרבות ארגונית. עיקר עיסוקו הוא בשיטות לשימור הידע הפנים ארגוני, הנגשתו של המידע לכלל הנוגעים לדבר, פיתוח ידע מקצועי חיוני לארגון, שיתוף המידע בין עובדי הארגון, לקוחותיו, הציבור הרחב וכו' ועוד שלל תחומי אחריות מרתקים הנוגעים בכל הנושא של מידע וידע בארגון וקידום הארגון באמצעותו.

מסלול זה של לימודי תואר שני להנדסאים יעניק לכם כלים לפיתוח ארגוני, אישי וצוותי באמצעות התבססות על מידע וידע הן מבחינה פיזית והן מבחינה דיגיטלית. כמו כן, תואר שני להנדסאים במסלול ניהול מידע וידע מכשיר מנהלי ידע ומידענים בעולם בו לדיגיטציה משקל רב בעיקר מבחינה ארגונית ולאדם משקל רב בשילוב המידע והידע עם התפתחות הטכנולוגיה והדיגיטציה כיום.

חשוב לציין כי על מנת להתקבל למסלולים אלה של תואר שני להנדסאים ב, בין אם במסלול טכנולוגיות מידע ובין אם ניהול מידע וידע עליכם להיות בעלי תואר ראשון ולעמוד בתנאי הקבלה הנדרשים עבור כל מסלול לימודים, המתעדכנים מעת לעת.

להרשמה ולמידע נוסף אודות תואר שני להנדסאים בבר אילן צרו קשר בעמוד צור קשר או בטלפון: 03-5318351.