מתעניינים בקורס Fullstack? בבר-אילן תלמדו Fullstack כחלק מתואר ראשון ותצאו עם הכשרה כפולה ומקיפה!

אם קורס Fullstack מעניין אתכם או אתכן, הגעתם למקום הנכון. קורסי Full Stack כוללים בדרך כלל נושאים כגון: יישומי ווב, תכנות צד לקוח/צד שרת, JavaScript, HTML, תכנות יישומונים ניידים ועוד. במחלקה למדעי המידע בבר-אילן אנו מציעים מגוון קורסים פרקטיים בתחום ה-Full Stack, הנלמדים במסגרת תואר ראשון, כך שבסיום הלימודים תצאו לא רק עם ידע מקצועי בתחום ה Fullstack- אלא גם עם תעודה אקדמית יוקרתית מטעם אוניברסיטת בר אילן. מכאן שהבוגרים שלנו מסיימים למעשה את התואר עם הכשרה כפולה – גם תואר ראשון במדעי המידע וגם הכשרה מלאה בתחום הפיתוח, שביחד מעניקים יתרון משמעותי בשוק העבודה התחרותי.

קורס Fullstack

 

לקבלת מידע נוסף על אודות לימודי Fullstack במסגרת תואר ראשון במדעי המידע בבר-אילן, צרו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון 03-5318351

לימודי Full Stack ושוק העבודה

ההחלטה להצטרף ללימודי Full Stack מצביעה על כך שאתם ואתן מבינים היטב את צרכי שוק העבודה. הביקוש ההולך וגדל בתעשייה למומחי Full Stack הוביל את צוות החשיבה שלנו במחלקה למדעי המידע לבנות עבורכם ועבורכן תוכנית לימודים מתקדמת, הכוללת הכשרה מקיפה בתחום ה Full Stack-כמו גם בתחומים רבים אחרים הקשורים למדעי המידע, כך שכבוגרי התואר, תצאו לעולם התעסוקה כשבידיכם כלים פרקטיים להתנעת הקריירה שלכם בעולם ההייטק.

מדוע ארגונים וחברות זקוקים למומחי Full Stack?

כיום, עסקים, מוסדות וארגונים משוועים לבוגרי לימודי Full Stack מאחר שהם מביאים אליהם ברמה הפרקטית את חזית הטכנולוגיה. לבוגרי לימודי פול סטאק יש ידע נרחב בפיתוח מקצה לקצה והם אחראים על כל מחזור החיים של פיתוח תוכנות, מערכות ואפליקציות.

כאנשי מפתח בארגונים, בוגרי לימודי פול סטאק אמונים על רוב ההיבטים בפרויקטים רחבי היקף – החל מאפיון ופיתוח Frontend ו-Backend ועד אבטחה, נגישות ועדכונים שוטפים. בוגרי לימודי Fullstack מגיעים לשוק התעסוקה עם ידע מעשי בעבודה עם מסדי נתונים, ביניהם: MySQL ו-MongoDB, עם ניסיון עבודה עם ספריות דוגמת:  Angular ועם מיומנויות פיתוח קוד וידע בשפות תכנות, לרבות: CSS, Kotlin, JavaScript ,C#, HTML, , ,  ,TypeScript ,Node JS ASP.NET Core MVC ועוד. ידע זה של בוגרי קורסי  Full Stackהוא יקר ערך מכיוון שהוא מאפשר לארגונים לפתח מערכות, תוכנות ויישומונים בתוך החברה (In-House) וכך גם לשמור על הידע בתוך הארגון וגם לחסוך להם הרבה מאוד כסף והוצאות.

לימודי Full Stack במסגרת תואר ראשון באוניברסיטת בר-אילן

המחלקה למדעי המידע היא מהמחלקות המובילות בישראל ובעולם בתחום מדעי המידע ומציעה שני מסלולי תואר ראשון במדעי המידע הכוללים לימודי  :Full Stack

  • לימודי מידע במסלול המורחב -  מסלול המתמקד וטכנולוגיית אינטרנט ובמידענות. במסלול רוכשים הסטודנטים מיומנויות במדעי המידע לצד הכשרות וקורסי Full Stack.
  • לימודי מידע במסלול דו-חוגי - מסלול זה מתמקד בלימודי מידע וטכנולוגיות אינטרנט. במסלול זה רוכשים הסטודנטים ידע בטכנולוגיות אינטרנט בד בבד עם הכשרות וקורסי Fullstack.

קורסים לדוגמה בתחום Full Stack הנלמדים במסגרת התואר הראשון במחלקה למדעי המידע בבר-אילן

להלן דוגמאות לקורסים בתחום לימודי Full Stack הנלמדים כחלק מתוכניות לתואר ראשון במחלקה למדעי המידע בבר-אילן:

  • תכנות ווב – צד לקוח: בקורס זה אנו מלמדים את היסודות של שפת התכנות JavaScript, ועורכים היכרות מעמיקה עם עקרונותיה.. מעבר ללימוד JavaScript, הסטודנטים לומדים גם את שפת.TypeScript הסטודנטים והסטודנטיות בקורס מתמקדים בצד הלקוח (FrontEnd) בעזרת  ספריית (Framework) Angular.
  • תכנות ווב – צד שרת: בקורס זה אנו מלמדים סוגי עיבודים בצד השרת בסביבת Node.js. הלימוד מתבסס על הגרסאות העדכניות ביותר של node.js.. בקורס נלמדים בין היתר בניית שרתי ווב ייעודיים ליצירה של תוכן דינמי. כמו כן נלמד הקשר שבין הקוד בצד הלקוח לבין הקוד בצד השרת, תוך תרגול שיטות שמירה ואחזור מידע מול שרת מסד הנתונים MongoDB
  • תכנות: יישומונים ניידים – בקורס נלמדים עקרונות תכנות מכשירי אנדרואיד באמצעות Kotlin. מטרת הקורס היא לצייד את הסטודנטים והסטודנטיות ביכולת לפתח אפליקציה בסיסית מבוססת Kotlin למכשיר נייד הפועל עם מערכת הפעלה אנדרואיד תוך שימוש בסביבת הפיתוח Android Studio.

השיעורים מועברים באופן פרונטלי במעבדת המחשבים של המחלקה, ובנוסף מתקיים בכל שיעור תרגול של החומר במעבדה. כך אנו מוודאים שתוצאות הלימוד בתחומים של קורסי פולסטאק יהיו מעשיות ויעניקו ללומדים כלים פרקטיים ליישום מיידי של החומר הנלמד.

לקבלת מידע נוסף על אודות לימודי Fullstack במסגרת תואר ראשון במדעי המידע בבר-אילן, צרו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון 03-5318351