תעודת הוראה לאקדמאים: תעודת הוראה לבעלי תואר ראשון ושני במדעי המידע

תעודת הוראה לאקדמאים וסטודנטים בתחום מדעי המידע היא הזדמנות נהדרת להרחיב את מנעד האפשרויות התעסוקתיות בתחום שיש לו ביקוש רב בעקבות יוזמת משרד החינוך לפתיחת מגמות מידע ונתונים בבתי ספר על יסודיים בארץ.

תעודת הוראה לאקדמאים: תעודת הוראה לבעלי תואר ראשון ושני במדעי המידע

תעודת הוראה לאקדמאים בתחום המידע והנתונים מאפשרת לסטודנטים ובוגרים של המחלקה למדעי המידע באוניברסיטת בר-אילן, שעומדים בתנאי הקבלה, להרחיב את הסמכתם ולהשלים תעודת הוראה בתחום. מסלול לימודי תעודת הוראה לאקדמאים בתחום המידע והנתונים הוא ייחודי, מאחר שנכון להיום בר-אילן היא מבין האוניברסיטאות היחידות בישראל שקיבלו את אישור משרד החינוך להענקת תעודת הוראה לאקדמאים בתחום מדעי המידע.

הרחבת ההסמכה מקנה תעודת הוראה לבעלי תואר ראשון, כמו גם תעודת הוראה לבעלי תואר שני (גם למי שאינו לומד או בוגר המחלקה למדעי המידע). כבר מסמסטר ב' בשנה ב' ללימודי התואר הראשון, יכולים סטודנטים וסטודנטיות להתחיל ללמוד במקביל לקראת תעודת הוראה בתחום המידע והנתונים.

למידע נוסף בנושא תעודת הוראה לאקדמאים, להרשמה ללימודי תעודת הוראה לבעלי תואר ראשון במדעי המידע או תעודת הוראה לבעלי תואר שני במדעי המידע, צרו עמנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון:   03-5318351

תעודת הוראה לאקדמאים להוראת מידע ונתונים במוסדות חינוך על-יסודיים

נתונים ומידע נמצאים בלב ליבם של עסקים, חברות, מוסדות וארגונים והשימוש בהם מהווה בסיס לחדשנות ולהתקדמות. מומחי מידע ונתונים מתמקדים באיסוף, אחסון, ניהול, שימור ושימוש במידע לטובת חברות וארגונים ולצד סיוע בהשגת מטרות אסטרטגיות הם עוזרים לשפר את פני החברה כולה, וגם את חיינו האישיים.

מאחר שהבנה כיצד לפרש ולהשתמש בנתונים היא חיונית בהווה וצפויה להיות חשובה גם בעתיד, תעודת הוראה לאקדמאים במידע ונתונים מעניקה הזדמנות לחנך את הדור הבא של מומחי המידע ולהכין את התלמידים לעתיד. תעודת הוראה לאקדמאים במידע ונתונים מאפשרת לכם ללמד כיצד לפתור בעיות מורכבות, ולפתח בקרב תלמידי מוסדות חינוך על-יסודיים את הסקרנות לשאול, לחקור לנתח ולמצוא פתרונות יצירתיים ברוח התקופה.

לאור העובדה שמשרד החינוך מרחיב בימים אלו את שיעור בתי הספר העל-יסודיים הרשאים להטמיע את מגמת הלימוד החדשה – "מידע ונתונים" בתיכונים, הביקוש למורים מקצועיים בתחום נמצא במגמת עלייה והוא צפוי לעלות עוד יותר בעתיד.

בתוכנית הייחודית לבר-אילן, המקנה תעודת הוראה לבעלי תואר ראשון וכן תעודת הוראה לבעלי תואר שני במדעי המידע, תרכשו ידע, כלים, מיומנויות, ניסיון וביטחון להוראת מידע ונתונים בתיכונים. כמו כן, סטודנטים ובוגרים במסלול זה יכולים להמשיך את לימודיהם האקדמיים, במטרה להשתלב בעולם ההייטק, בתעשיות עתירות הידע ובמיטב החברות המובילות את הכלכלה הישראלית – כל האפשרויות פתוחות בפניכם ובפניכן.

יתרונות לימודי תעודת הוראה לאקדמאים במדעי המידע בבר-אילן

לימודי תעודת הוראה לאקדמאים בבר-אילן, המקנה תעודת הוראה לבעלי תואר ראשון במדעי המידע וכן תעודת הוראה לבעלי תואר שני במדעי המידע, טומנת בחובה מגוון רחב של יתרונות, ביניהם:

  • הזדמנות לתעודת הוראה בתחום ההתמחות שלכם.
  • אפשרות ללמוד בפקולטה לחינוך באוניברסיטת בר-אילן, המדורגת בין 150-200 המחלקות הטובות ביותר בעולם על פי מדד שנחאי.
  • לימודי תעודת הוראה לאקדמאים במדעי המידע בבר-אילן מאפשרים לפתח מיומנויות הוראה הרלוונטיות למאה העשרים ואחת.
  • אפשרות ללמוד עם צוות מרצות ומרצים קשוב ועתיר ניסיון בחינוך ובהוראת מקצועות טכנולוגיים.
  • הזדמנות לקדם מתווה חינוכי המקשר בין חינוך ולמידה לבין מיומנויות טכנולוגיות.
  • לפתח תוכניות לימוד חדשניות.
  • אפשרות להשפיע ולעצב את דור העתיד.
  • להוביל ולמלא תפקידי מפתח במערכת החינוך בארץ.

תעודת הוראה לאקדמאים אם כן, היא הזדמנות לרכוש ולהציע עוד כישורים ויתרון בשוק העבודה, בעיקר אם אתם או אתן מכוונים לעולם החינוך. התקשרו אלינו עוד היום ואנו נשמח לייעץ, להסביר ולכוון לגבי תעודת הוראה לבעלי תואר ראשון ותעודת הוראה לבעלי תואר שני.

למידע נוסף בנושא תעודת הוראה לאקדמאים, להרשמה ללימודי תעודת הוראה לבעלי תואר ראשון במדעי המידע או תעודת הוראה לבעלי תואר שני במדעי המידע, צרו עמנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון  03-5318351