תואר שני למורים: לימודי תואר שני למורים בתחומי מדעי המידע

אם אתם עוסקים בהוראה, ומתעניינים בלימודי תואר שני למורים בתחומי מדעי המידע – הגעתם למקום הנכון. לימודי תואר שני למורים במגמת מידע ונתונים באוניברסיטת בר-אילן מניחים את התשתית למקצוע מבוקש, מגוון ומספק בד בבד עם חינוך דור העתיד של מומחי המידע.

תואר שני למורים: לימודי תואר שני למורים בתחומי מדעי המידע

 

לקבלת מידע נוסף בנושא לימודי תואר שני למורים או להרשמה ללימודי תואר שני למורים, צרו עמנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון:  03-5318351

 

להכשיר את הדור הבא של מומחי המידע עם תואר שני למורים

משרד החינוך מרחיב בימים אלו את שיעור בתי הספר הרשאים להטמיע מגמה טכנולוגית חדשה "מידע ונתונים", וזו הזדמנות נפלאה עבור בעלי תעודת הוראה המעוניינים לשלב בין חדשנות וטכנולוגיה לבין התשוקה לחינוך והוראה. לימודי תואר שני למורים במגמת מידע ונתונים בבר-אילן מאפשרים הסבת אקדמאיים להוראה בתחום המידע והנתונים במגוון מסלולים מרתקים, כאשר בסיום לימודי תואר שני למורים במגמה, הבוגרים יכולים להשתלב בבתי הספר התיכוניים בישראל.

תואר שני למורים בבר-אילן מיועד לבעלי תואר ראשון המעוניינים להתמקצע בתחום המידע והנתונים, אם על ידי השלמת הסמכה להוראת מגמת מידע ונתונים או אם על ידי לימודי תואר שני במגמת מדעי המידע במחלקה.

הסמכות ומסלולי תואר שני למורים בעלי תעודת הוראה בתחום המידע והנתונים:

  • מסלול 1: תואר שני במדעי המידע במגמת מדע המידע: מסלול תואר שני למורים זה נועד לבעלי תואר ראשון בכל תחום המחזיקים גם בתעודת הוראה. לבחירת הסטודנטים – מסלול תואר שני למורים במדעי המידע עם תיזה או ללא תיזה. על מנת להתקבל למסלול זה יש לעמוד בתנאי הקבלה של המחלקה, כאשר ניתן ללמוד במסלול לימודי תואר שני למורים במגמת מדע המידע במקביל להשלמת 2 קורסים בתחום הפדגוגיה, בבית הספר לחינוך בבר-אילן.
  • מסלול 2: השלמת הסמכה להוראת מידע ונתונים: מסלול תואר שני למורים זה נועד לבעלי תואר ראשון המחזיקים גם בתעודת הוראה.
    • בעלי תואר ראשון בתחום הרלוונטי למגמת מידע ונתונים שעומדים בתנאי הקבלה, ישלימו הסמכה בהיקף של 330 שעות, כאשר הלימודים מתקיימים יום בשבוע.
    • בעלי תואר ראשון בתחומים אחרים שעומדים בתנאי הקבלה, ישלימו הסמכה בהיקף של 540 שעות, כאשר הלימודים מתקיימים יום בשבוע.

בוגרי לימודי תואר שני למורים במגמת מידע ונתונים בר-אילן יכולים להשתלב במוסדות חינוך על יסודיים ברחבי הארץ כמו גם להמשיך את מסלול לימודיהם האקדמיים במטרה לסלול את הדרך לתפקידי מפתח בתחום המידע בחברות ועסקים במשק הישראלי לרבות חברות עתירות ידע וחברות היי-טק.

תואר שני למורים בתחום המידע והנתונים – להיות בצומת שבו טכנולוגיה ואנשים נפגשים

מדעי המידע היא דיסציפלינה רב-תחומית המשלבת בין מחשבים, חדשנות וטכנולוגיה לבין מדעי ההתנהגות והחברה ועולם העסקים. תחום חדש זה נמצא בתנופה מואצת לנוכח כמויות המידע המופקות וזורמות בכל רגע ורגע ולאור הנתונים שנאספים ללא הרף, והוא מתמקד בתחומי ניהול ביג דאטה - כריית נתונים, ניתוח נתונים, עיבוד נתונים, הערכה, ארגון ואחסון של מידע ונתונים ונמצא בצומת שבו טכנולוגיה ואנשים נפגשים.

במהלך לימודי תואר שני למורים בתחום המידע והנתונים הסטודנטים שלנו לומדים לשאול את השאלות הנכונות, לגלות איך לנצל באופן מיטבי את המידע שנאסף וכיצד להפיק ערך מנתונים באמצעות ניתוח בכלים ושיטות מתקדמים. בנוסף, לומדים איך מוצאים קשרים ומפיקים תובנות מנתונים מרובים, כיצד נתונים ומידע משפיעים על קבלת החלטות, איך לחקור השערות, כיצד לזהות דפוסים ומגמות ואיך ניתן לרתום את הכוח האדיר הטמון בנתונים כדי לשגשג בסביבה דינמית המשתנה תדיר.

אתן ואתם כמורים, תלמדו איך להעביר ולהנגיש את כל המידע הזה לדור העתיד – תלמידי תיכון. התקשרו אלינו עוד היום ונשמח ללוות אתכם ואתכן בשלב הבא בקריירה שלכם.

לקבלת מידע נוסף בנושא לימודי תואר שני למורים או להרשמה ללימודי תואר שני למורים, צרו עמנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון:  03-5318351

 

*** קראו עוד על הלימודים אצלינו בתחומי מידענות: מדעי הנתונים, דיגיטציה באירגונים, מסדי נתונים.