קורס פיתוח אפליקציות במסגרת תואר ראשון במחלקה למדעי המידע בבר-אילן

קורס פיתוח אפליקציות נלמד במסגרת תואר ראשון במחלקה למדעי המידע באוניברסיטת בר-אילן, והוא יעניק לכם את כל הידע והכלים הנדרשים לפיתוח יישומים ניידים בסביבת אנדרואיד ו-iOS. לימודי פיתוח אפליקציות בבר-אילן מקנים לסטודנטים מיומנויות וידע יקרי ערך שמעסיקים מחפשים, והם פותחים דלת לקריירה בעולם הייטק ובתעשיות עתירות הידע. לצד לימוד פיתוח אפליקציות, רוכשים הסטודנטיות והסטודנטים במהלך התואר הראשון ידע מקיף ונרחב במדעי המידע ולומדים בין היתר גם: שפות ווב, שיווק ותוכן דיגיטלי, יישומי ביג דאטה וטכנולוגיות מידע, מה שמקנה לבוגרינו יתרון ממשי בעולם העבודה התחרותי.

קורס פיתוח אפליקציות

 

מהם יתרונות לימודי פיתוח אפליקציות?

הטלפונים של ימינו הם הרבה יותר ממכשיר נייד המקבל ומוציא שיחות. כיום יש טלפון חכם נייד כמעט בכל כיס, והוא מאפשר לנו לבצע מספר רב של פעולות יומיומית, עד כי קשה לדמיין איך חיינו לפני הופעת המכשירים הניידים. כאשר חושבים על זה, נראה שיש היום אפליקציה לכל דבר כמעט: מאפליקציות לצפייה בסרטים וסדרות ואפליקציות לקניות ועד אפליקציות גיימינג ואפליקציות להיכרויות. בעשורים האחרונים אנו עדים לגידול החד החל בשימוש במובייל והטכנולוגיה הסלולרית חווה פריחה אדירה. עם זאת ועל אף האפליקציות הרבות בשוק, בעלי עסקים, חברות, ארגונים ואפילו משרדים ממשלתיים ממשיכים לחפש פתרונות ניידים שיאפשרו להם להיות נגישים, בולטים, רלוונטיים וזמינים, ונראה שמי שמוותר על נוכחות בחנויות האפליקציות, מפספס הזדמנויות עסקיות רבות.

אפליקציית מובייל היא נכס עבור ארגונים בכל סדר גודל. היא המקום שאליו מפנים לקוחות חדשים וותיקים, היא אמצעי לקדם מוצרים ושירותים ויש לאפליקציה גם תפקיד חשוב בגיבוש הרושם של לקוחות על החברה ובבניית המוניטין שלה. יתרה מכך, הלקוחות של ימינו הם אולטרה-טכנולוגיים והם מצפים מעסקים וארגונים להתקדם ולתקשר איתם באמצעים דיגיטליים מתקדמים. בדיוק מסיבה זו מפתחי אפליקציות מיומנים הם מבוקשים מאוד, הם נהנים ממשכורות מהגבוהות במשק ופתוחות בפניהם מגוון אפשרויות לפיתוח הקריירה.

לקבלת פרטים נוספים על אודות קורס פיתוח אפליקציות במסגרת תואר ראשון או להרשמה ללימודי תואר ראשון במחלקה למדעי המידע באוניברסיטת בר-אילן, ניתן לפנות אלינו דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-5318351

תוכנית קורס אפליקציות במסגרת תואר ראשון במחלקה למדעי המידע

קורס בניית אפליקציות נלמד הן במסגרת תואר ראשון חד-חוגי מורחב והן במסגרת תואר ראשון דו-חוגי, והוא מקנה לסטודנטים ידע בפיתוח יישומים ניידים למערכת ההפעלה של אנדרואיד, הפועלת על בסיס קוד פתוח וכן למערכת ההפעלה iOS, של אפל, הפועלת על בסיס קוד סגור.

במהלך קורס תכנות אפליקציות נלמד שפות תכנות לפיתוח יישומים ניידים, ביניהן: HTML, CSS, XML, JavaScript, JAVA, Node.js, KOTLIN, ASP.NET (MVC) וכן נלמד SQL. נעמיק בפיתוח צד שרת ובפיתוח צד לקוח ומאחר שעקרונות הפיתוח לטלפונים חכמים יפים ונכונים ליישום במגוון מכשירים, בוגרי קורס בניית אפליקציות יכולים לפתח יישומים ניידים גם לטלוויזיות חכמות ולשעונים חכמים.

לימודי פיתוח אפליקציות בסביבה אקדמית צעירה, מתקדמת ועתירת טכנולוגיה

קורס פיתוח אפליקציות, בדומה לכלל הקורסים הנלמדים במסלולי לימודי תואר ראשון במדעי המידע, מתקיים בסביבה אקדמית עתירת טכנולוגיה. במהלך לימודי קורס בניית אפליקציות נתרגל במעבדות מתקדמות, המציגות את חזית הטכנולוגיה ומאובזרות בציוד חדיש.

הסגל המקצועי במחלקה למדעי המידע באוניברסיטת בר-אילן מונה מרצים וחוקרים מובילים, המגויסים להצלחת הסטודנטים, המלווים ותומכים לאורך כל תוכנית התואר, וגם לאחריה, כאשר הסגל המקצועי במחלקה מסייע לבוגרים להשתלב בחברות המובילות את הכלכלה הישראלית. כמו כן, תוכנית לימודי קורס פיתוח אפליקציות מתעדכנת בהתאם להתפתחויות הנוכחיות והחדשות של עולם העבודה, ומאפשרת לבוגרים לצאת לשוק העבודה עם ידע רלוונטי, עכשווי ועדכני.

מדוע כדאי ללמוד קורס פיתוח אפליקציות במסגרת תואר ראשון באוניברסיטת בר-אילן?

  • לימודים מעשיים – במהלך לימוד פיתוח אפליקציות במסגרת תואר ראשון במחלקה למדעי המידע בבר-אילן ניתן דגש מיוחד על הקניית מיומנויות פרקטיות ותרגול, מה שמאפשר לבוגרים להתחיל לעבוד מיד עם סיום הלימודים.
  • לימודים באווירה צעירה ותוססת - קורס פיתוח אפליקציות בבר-אילן כולל התנסות מעשית במעבדות חדישות והוא מועבר על ידי סגל מרצים דינמי, הנמצא בקשר הדוק עם התעשייה. האווירה במחלקה היא צעירה ולצד סטנדרט אקדמי גבוה הסטודנטים נהנים גם מחיי קמפוס תוססים.
  • לימוד פיתוח אפליקציות, אבל לא רק - קורס פיתוח אפליקציות הוא, כאמור, רק קורס אחד מיני רבים במסלול לקראת תואר ראשון במחלקה למדעי המידע, כך שבנוסף לידע ומומחיות בפיתוח אפליקציות לניידים רוכשים הסטודנטים ידע נרחב גם בנושאים כגון: ביג דאטה, ניתוח נתונים, בינה עסקית, רשתות חברתיות, כריית מידע, לימודי פיתוח ווב,  ניהול מידע, שיווק, אוריינות דיגיטלית, דיגיטציה, אינפואתיקה, אינטראקציית אדם מחשב ועוד.
  • ללמוד עם הטובים ביותר – המחלקה למדעי המידע באוניברסיטת בר-אילן דורגה בשנים 2017-2019 בין 100 מחלקות מדעי המידע הטובות בעולם, במיקום 76-100 במדד שנחאי.
  • תעודה יוקרתית – סטודנטים אשר השלימו בהצלחה את כל חובות התואר הראשון במחלקה למדעי המידע זוכים לתעודת תואר יוקרתית מטעם אוניברסיטת בר-אילן.

לקבלת פרטים נוספים על אודות לימודי פיתוח אפליקציות במסגרת תואר ראשון או להרשמה ללימודי תואר ראשון במחלקה למדעי המידע באוניברסיטת בר-אילן, ניתן לפנות אלינו דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-5318351